بازگشت برادران رسمی شد

بازگشت برادران رسمی شد

حدود دو ماه قبل خبری مبنی بر تصمیم شبکه FOX برای ساخت ادامه سریال Prison Break منتشر کرده بودیم. اما اکنون این تصمیم قوه عمل به خود گرفته است. ادامه سریال Prison Break به صورت رسمی توسط شبکه FOX سفارش داده شد. رییس و مدیر عامل Gary Newman اعلام کرد: “هر دو برادران را با بازی Wentworth Miller و Dominic باز میگردانم.”

همچنین همکارش Dana Walden اعلام کرد: “میتوان این قسمت جدید را به صورت یک ادامه توصیف کرد. داستان شخصیت ها را سال ها بعد از اینکه آخرین بار آن ها را دیدم دنبال میکند. برادران به همراه شخصیت های مهم دیگر باز خواهند گشت.”

فعلاً تعداد 10 قسمت برای این ادامه در نظر گرفته شده است.

در مورد اینکه شخصیت مایکل در در سال 2009 در قسمت Prison Break: The Final Break مرد Newman گفته است او قسمت از داستان در نظر گرفته نخواهد شد.”
در ادامه Walden بیشتر توضیح داد: “ایده ای که به ما برای ادامه داستان داده شد در دنیای Prison Break منطقی و قابل باور بود که چرا شخصیت های ما زنده هستند و در جاهای مختلف دنیا به زندگی خود ادامه میدهند.”

ادامه Prison Break به صورت 10 قسمت از شبکه FOX در سال 2016 پخش خواهد شد.

پست های مرتبط

فصل هشتم سریال The Vampire Diaries فصل آخر آن خواهد بود

فصل هشتم سریال The Vampire Diaries فصل آخر آن خواهد بود

در مراسم کامیک کان امسال به طور رسمی همین الآن اعلام شد که فصل هشتم سریال پرطرفدار شبکه CW یعنی The Vampire Diaries فصل آخر آن خواهد بود.

آپدیت: سه شخصیت Aladdin، Jafar و Jasmine به Once Upon a time می آیند!

آپدیت: سه شخصیت Aladdin، Jafar و Jasmine به Once Upon a time می آیند!

در پنل كامیك كان سریال Once Upon a time امسال اعلام شد كه Deniz Akdeniz در فصل ششم سریال در نقش Aladdin كه گفته می شود كه نجات بخش است ظاهر می شود. همچنین Oded Fehr نیز به جای Naveen Andrews در نقش جعفر بازی خواهد کرد ( پیش از این در سریال اسپین آف Once Upon a Time in wonderland نقش جعفر...

دو بازیگر مهمان فصل دهم سریال The Big Bang Theory

دو بازیگر مهمان فصل دهم سریال The Big Bang Theory

در کامیک کان امسال مشخص شد که در فصل دهم سریال The Big Bang Theory نقش مادر پنی را Katey Sagal بازی میکند. نقش برادر پنی نیز به Jack McBrayer داده شده است.

65 Comments

  1. Habib Assadi
    Habib Assadi August 9, 2015

    bekliyoruzzzz ya :p

  2. Pejman Payandan
    Pejman Payandan August 9, 2015

    وای چی بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟منکه بدرقم منتظرم

Comments are closed.