آیا فصل پنجم سریال Person Of Interest فصل پایانی خواهد بود؟

آیا فصل پنجم سریال Person Of Interest فصل پایانی خواهد بود؟

شبکه ی تلویزیونی CBS در گزارشی اعلام کرده که هنوز تصمیم نهایی خود را در مورد آینده ی طولانی مدت سریال محبوب Person Of Interest نگرفته است.
این سریال در ماه می میلادی برای فصل پنجم تمدید شد اما انتشار خبری مبنی بر اینکه این سریال در اواسط این فصل متوقف خواهد شد این خیال را در اذهان عمومی ایجاد کرد که به احتمال فراوان این آخرین فصل از این سریال خواهد بود.
یکی از مدیران CBS خانم Nina Tassler روز دوشنبه در تور مطبوعاتی تابستان اتحادیه منتقدان تلویزیون به خبرنگاران گفت که نه تنها تعداد اپیزودها، که همگان بر این عقیده اند 13تا خواهد بود، به طور نهایی تصویب شده و نه حتی این شبکه تصمیم قطعی را بر اینکه آیا این پایان راه Reese و Finch خواهد بود گرفته است : “ما هنوز چیزی رو تصویب نکرده ایم. این سریال در حال حاضر در دست تولید هست و در پایان امسال به نمایش درخواهد آمد. اما هنوز هیچ تصمیم قطعی مبنی بر اینکه این پایان کار است گرفته نشده است.”
اگر نهایتا این تصمیم گرفته شود که فصل پنجم فصل نهایی این سریال است خانم Tassler مطمئن است که تولیدکنندگان سریال به موقع در جریان آن قرار خواهند گرفت و زمان کافی به آنان داده خواهد شد تا داستان را به سرانجام برسانند و پایانی را که هواداران این سریال لایق آن هستند به انان عرضه کنند: “ما به هیچ وجه در مرحله ی تصویب اینکه پایان این داستان چه خواهد بود نیستیم، اما زمان آن که فرا رسد به طور دقیق به ان خواهیم پرداخت.”

پست های مرتبط

فصل هشتم سریال The Vampire Diaries فصل آخر آن خواهد بود

فصل هشتم سریال The Vampire Diaries فصل آخر آن خواهد بود

در مراسم کامیک کان امسال به طور رسمی همین الآن اعلام شد که فصل هشتم سریال پرطرفدار شبکه CW یعنی The Vampire Diaries فصل آخر آن خواهد بود.

آپدیت: سه شخصیت Aladdin، Jafar و Jasmine به Once Upon a time می آیند!

آپدیت: سه شخصیت Aladdin، Jafar و Jasmine به Once Upon a time می آیند!

در پنل كامیك كان سریال Once Upon a time امسال اعلام شد كه Deniz Akdeniz در فصل ششم سریال در نقش Aladdin كه گفته می شود كه نجات بخش است ظاهر می شود. همچنین Oded Fehr نیز به جای Naveen Andrews در نقش جعفر بازی خواهد کرد ( پیش از این در سریال اسپین آف Once Upon a Time in wonderland نقش جعفر...

دو بازیگر مهمان فصل دهم سریال The Big Bang Theory

دو بازیگر مهمان فصل دهم سریال The Big Bang Theory

در کامیک کان امسال مشخص شد که در فصل دهم سریال The Big Bang Theory نقش مادر پنی را Katey Sagal بازی میکند. نقش برادر پنی نیز به Jack McBrayer داده شده است.

9 Comments

 1. hashem January 2, 2016

  ای کاش که هیچ وقت این سریال پایانی نداشته باشه

 2. مهران December 29, 2015

  سلام واقعا این فیلم ادم رو خیلی به هیجان میاره فوق العادست شاید خیلی بالاتر از فوق العادا وقتی فنچ چطور هک میکنه چیکار ها با اینترنت نمیکنه خیلی این عالی هست برای من .واقعا با این فیلم زندگی میکنم و بی صبرانه منتظر فصل پنجم و بالاترش هستم خداییش تموم نکنید

 3. Alireza August 30, 2015

  سریالش حرف نداره برای من به معنای واقعی زندگیه و با این سریال دارم زندگی میکنم سریال های معروف زیادی دیدم اما هیچکدومشون به اندازه ی این ادمو معتاد خودش نکرده بود

 4. Hesam August 13, 2015

  اگه فصل آخرشه باید بهترین پایان رو براش بسازن

 5. Behnood Honarjooiy
  Behnood Honarjooiy August 12, 2015

  من نديدمش نميدونم ايا قشنگ هست يا نه

  • Vali Mahboubi
   Vali Mahboubi August 12, 2015

   ghashange

  • Mehrshad Morsalpour
   Mehrshad Morsalpour August 12, 2015

   سازندش جاناتان نولانه، نویسنده فیلم در میان ستارگان، تهیه کنندش هم جی جی آبرامز، یه سریاله که به واقعیت دنیای اینترنت خیلی نزدیکه، عالیه

  • Mohamad Kh
   Mohamad Kh August 13, 2015

   عالیه

  • پیام August 14, 2015

   سریالش فوق العاده زیباست.حتما ببینش.

Comments are closed.