بهترین بازیگر تلویزیونی هفته : Clayne Crawford از سریال Rectify

بهترین بازیگر تلویزیونی هفته : Clayne Crawford از سریال Rectify

تقریبا میشه نام هر بازیگری از سریال Rectify را برای انتخاب این هفته اعلام کرد و مطمئن بود که این کار منصفانه بوده است. چرا که هر کدام از بازیگران اصلی یا فرعی این سریال سرنوشت بسیار هیجان انگیزی را در این فصل از این سریال تجربه میکنند.
می توان J. Smith-Cameron, Bruce McKinnon , Abigail Spencer و Adelaide Clemens را منتخب این هفته نام برد اما چیزی در مورد Crawford در فصل سوم وجود دارد که او را بالاتر از این گروه عالی قرار می دهد.
سریال Rectify تغییر شگرفی است برای جنوب نشینان ایالات متحده که عادت دارند سریال های ضغیف و لهجه های مصنوعی و افتضاح را در شهرهای داغون و حال به هم زن و کوچکی را تحمل کنند. خانواده های اصلی این سریال یعنی Holdenها و Talbotها بسیار قابل شناخت و درک هستند و شهر تخیلی Paulie در این سریال بسیار مطبوع و واقعی به نظر می آید.
اما هیچ کس به اندازه ی Clayne نتوانسته است در این سریال نقش یک جنوبی درست و حسابی را ایفا کند. او در تمامی صحنه هایی که دیده می شود حس و حال یک جنوبی پرانرژی و هیجانی را همراه با لهجه ای بی نقص و گاهی حتی گوش نواز ارائه می کند.
باید اعتراف کرد که حضور چنین بازیگری توانمند در چنین سریال موفقی بهانه ی خوبیست برای آنان که هنوز سراغ آن نرفته اند.

پست های مرتبط

7 اتفاق که باید در قسمت آخر این فصل GOT ببینیم

7 اتفاق که باید در قسمت آخر این فصل GOT ببینیم

اتفاقات بسیاری مانده اند تا در قسمت آخر این فصل سریال Game of Thrones با نام The Winds of Winter به سرانجام برسند. اتفاقاتی که به نظر ما باید در این قسمت نمایش داده شوند به شرح زیر است (***هشدار اگر تا قسمت 9 هنوز ندیده اید این مطالب را نخوانید***): 1- سرسی باید از Wildfire استفاده...

20 حقیقت در مورد سریال Game of Thrones که شاید تا به حال نمیدانسته اید

20 حقیقت در مورد سریال Game of Thrones که شاید تا به حال نمیدانسته اید

شما هم شناختید؟!

شما هم شناختید؟!

دیشب فصل دهم برنامه America's Got Talent به پایان رسید و یکی از صحنه های جالب این قسمت حضور Penn Jillette بود که در عکس میبینید. ابتدا از روی صدا شناختم اما بعد دیدم قیافه اش هم تو این چند سال زیاد تغییر نکرده! او بازیگر مهمان در قسمت سوم از فصل 4 سریال Friends بود. بعد از کمی جستجو فهمیدم این...