ده نکته که باید از Fear The Walking Dead انتظار داشت

ده نکته که باید از Fear The Walking Dead انتظار داشت

پس از مدتها گمانه زمانی و پخش شایعات گوناگون، اکنون تنها دو روز تا شروع سریال Fear The Walking Dead باقی مانده است و طرفداران سریال دوقلوی آن یعنی The Walking Dead بی صبرانه در انتظارش هستند.
داستان این سریال در شهر لس آنجلس و مدتی قبل از شیوع بیماری واگیرداری که منجر به زامبی شدن انسانها می شود رخ می دهد.
و حال بعضی از بازیگران و دست اندرکاران این سریال اطلاعاتی را در اختیار ما قرار داده اند تا بدانیم که باید خود را برای مواجهه با چه چیزهایی آماده کنیم :

1- یک سریال خانوادگی با چاشنی زامبی!!

داستان این سریال از یک خانواده ی خیلی معمولی آغاز می شود. در واقع دو خانواده…شخصیت اصلی این سریال دختری موفق در کارش است که قصد دارد مشکلات روحی و روانی ای که از ازدواج شکست خورده اش او را می آزارد با یکی کردن خانواده ی اصلی اش که متشکل از مادر و دو برادرش است و خانواده ی دوست پسرش از خود براند. این تلاش او همزمان می شود با قیامتی که در آن زامبی ها نیز بخش مهمی از مشکلات هستند.

2- داستان قبل از قیامت رخ می دهد

همانطور که گفتیم داستان این سریال مربوط به اتفاقات قبل از شروع قیامت زامبی ها خواهد بود و نویسندگان این سریال باور دارند این حس که تمامی شخصیتهای این سریال را می بینیم و میدانیم که به زودی خواهند مرد باعث می شود که کلمه ی “ترس” در عنوان سریال معنای واقعی اش را داشته باشد.

3- زامبی ها، تازه تر خواهند بود!!

آنطور که نویسندگان ادعا دارند، زامبی هایی که در این سریال می بینیم تازه تر هستند و انسانی تر از نمونه های خود در سریال The Walking Dead عمل می کنند. طوری که یک شخصیت در طول داستان به مرور تبدیل به زامبی می شود و شما شاهد تمامی این مراحل خواهید بود.

4- تماشاگران بیشتر از بازیگران می دانند

قاعدتا اکثریت کسانی که این سریال را خواهند دید، ورژن دیگر آن را قبلا تماشا کرده اند و به همین دلیل ساده آنها می دانند که زامبی ها را فقط باید با شلیک به سر کشت، اینکه این ویروس هیچ درمانی ندارد و تلاش برای نجات بخش اعظمی از جمعیت انسانی بیهوده خواهد بود.
اما در طول سریال این واقعیت که بازیگران از آینده خبر ندارند این حس را به تماشاگر القا خواهد کرد که دلش می خواهد وارد تلویزیون بشود و کنترل اوضاع را بدست بگیرد. چی از این هیجان انگیزتر؟؟؟!!!

5- دو تن از بازیگران پیام آور قیامت هستند

گفته می شود که برخلاف اکثریت کسانی که در این سریال نقش دارند، دو شخصیت هستند که می دانند انتهای این ماجرا چه خواهد بود. یکی از آنها کسی است که اولین زامبی را به چشم دیده و دیگری یکی از شاگردان شخصیت اصلی سریال است که تماما در تلاش است به همگان بفهماند زمان برای جبران اتفاقی که افتاده به پایان یافته است.

6- هیچ کس نمی داند که چگونه باید با یکی زامبی جنگید

اگر در سریال Walking Dead یک افسر پلیس داشتیم که تواناییهایش در کشتن یک زامبی به کمک می آمد، در اینجا تعدادی معلم، آرایشگر و نوجوان داریم که هیچ کدام تا حد لازم اهل خشونت نیستند. اما به گفته ی نویسنده ی اصلی این سریال شما شاهد نمود پیدا کردن شخصیت جنگجویی بعضی از شخصیت های سریال در مواجهه با زامبی ها خواهید بود.

7- مردم هنوز پایبند به اصول اخلاقی هستند

در سریال The Walking Dead شما می دانید که یا باید بکشید و یا کشته شوید. اما اینجا هنوز کشت و کشتار عادی نشده است. در دو اپیزود اولیه ی سریال یکی از شخصیتهای اصلی یک زامبی را از پای در می آورد و در ادامه ی راه باید با عذاب وجدان کاری که کرده کنار بیاید. و به عقیده ی نویسنده این خیلی تماشایی خواهد بود که ببینیم آیا آنها این عذاب درونی را با دیگران در میان می گذارند و یا آن را به عنوان یک راز در خود خفه می کنند.

8- نمایش در لس آنجلس واقعی اتفاق می افتد

تهیه کنندگان و نویسندگان سریال قصد نداشته اند که در نمایش شهر لس آنجلس، از نمادهای معروف این شهر مثل نشان هالیوود در تپه ها و یا پارکهای بزرگ و مجلل این شهر استفاده کنند. در واقع آنهای یکی از معمولی ترین محله های این شهر را برای فیلمبرداری انتخاب کرده اند تا سعی شود حس واقعی یک شهر معمولی و انسانهایی معمولی که ناگهان با غیرمعمول ترین اتفاق ممکن روبرو می شوند را القا کنند.

9- تعداد بازیگران افزایش خواهد یافت

داستان با یک خانواده شروع می شود اما در ادامه خانواده های دیگری درگیر داستان می شوند. اینکار به این دلیل اتفاق می افتد که بتوانند خطهای داستانی مختلفی را به صورت فرعی و در موازات خط داستانی اصلی پیش ببرند بدون آنکه بیننده را از حوصله خارج سازند.

10- بالاخره نقطه ی پایانی برای این داستان وجود خواهد داشت

تاکنون ادامه ی تولید این سریال برای فصل دوم تایید شده است. فصل اول در یک بازه ی 3 هفته ای اتفاق می افتد اما در پایان آن همچنان هیچ کس نمی داند که عمق فاجعه واقعا چقدر است. این اتفاق به فصل دوم خواهد کشید و دنیای جدیدی که باید توسط شخصیتهای سریال کشف شود.
با اینکه نویسنده ی سریال امیدوار است که فصول بسیاری را برای این سریال بتواند داشته باشد، از هم اکنون می داند که نقطه ی پایان آن کجا خواهد بود : “یکی از داستانهای منحصر به فرد و یکی از روابط بسیار مهم و ویژه ای که داریم، زمانی که این دو به سرانجام برسند، آن موقع خواهد بود که باید بگوییم داستان به پایان رسیده است.”

پست های مرتبط

فصل هشتم سریال The Vampire Diaries فصل آخر آن خواهد بود

فصل هشتم سریال The Vampire Diaries فصل آخر آن خواهد بود

در مراسم کامیک کان امسال به طور رسمی همین الآن اعلام شد که فصل هشتم سریال پرطرفدار شبکه CW یعنی The Vampire Diaries فصل آخر آن خواهد بود.

آپدیت: سه شخصیت Aladdin، Jafar و Jasmine به Once Upon a time می آیند!

آپدیت: سه شخصیت Aladdin، Jafar و Jasmine به Once Upon a time می آیند!

در پنل كامیك كان سریال Once Upon a time امسال اعلام شد كه Deniz Akdeniz در فصل ششم سریال در نقش Aladdin كه گفته می شود كه نجات بخش است ظاهر می شود. همچنین Oded Fehr نیز به جای Naveen Andrews در نقش جعفر بازی خواهد کرد ( پیش از این در سریال اسپین آف Once Upon a Time in wonderland نقش جعفر...

دو بازیگر مهمان فصل دهم سریال The Big Bang Theory

دو بازیگر مهمان فصل دهم سریال The Big Bang Theory

در کامیک کان امسال مشخص شد که در فصل دهم سریال The Big Bang Theory نقش مادر پنی را Katey Sagal بازی میکند. نقش برادر پنی نیز به Jack McBrayer داده شده است.

9 Comments

 1. armin September 5, 2015

  سلام ببخشید میشه بگید تکلیفه خوده واکینگ دد چی میشه

  • NED September 5, 2015

   36 روز دیگه ادامه اش میاد

 2. Danial Jhangiri
  Danial Jhangiri August 22, 2015

  کی شروع میشه ؟

 3. Siamak Vakili
  Siamak Vakili August 21, 2015

  اين سريالو من خيلي وقته دنبال مي كنم و منتظر فصل ششم آن هستم

  • Hesam August 22, 2015

   این اسپین آف سریال واکینگ دده اونی که نگاه میکردی نیست یکی دیگه ست

  • Mohammad Walker
   Mohammad Walker August 22, 2015

   عزیز این Fear The Walking Dead هستش نه walking dead

 4. Ahmadreza Kh
  Ahmadreza Kh August 21, 2015

  سلام.این سریال کی شروع میشه؟؟

  • Hesam August 22, 2015

   فردا شبکه ش پخش میکنه پس فردا تو سایت ها میاد

 5. علیرضا August 21, 2015

  شدیدا منتظـــر هستیم … فصل اول فقط 6 قسمته 😐

Comments are closed.