دو نکته ی مهم که تهیه کننده ی سریال “The Flash” به آن اشاره می کند

دو نکته ی مهم که تهیه کننده ی سریال “The Flash” به آن اشاره می کند

Gabrielle Stanton در تور تابستانی شبکه ی CW به همراه تهیه کنندگان دیگر سریالهای این شبکه حضور داشت و در مصاحبه ای به دو نکته ی مهمی که می توانست در مورد این فصل که دومین فصل سریال است اشاره کرد :
“جالب ترین نکته برای من این بود که نویسندگان سریال از همان ابتدا تصمیم گرفتند تا چند شخصیت زن قوی رو به سریال اضافه کنن و در مورد انجام اینکار ذهن بسیار بازی داشتند. شاید حتی ما از خودمون میپرسیدیم که قرار است ما با اینا چیکار کنیم اما به مرور زمان متوجه شدیم که چقدر حضور این شخصیتها به سریال کمک کرده و خواهد کرد. باید بگم که ما قصد داریم در این فصل Caitlin و Iris رو با هم دوست کنیم چون به نظر ما در دنیای واقعی این دوتا برای دوستی با همدیگر ساخته شده اند.”

او همچنین در اشاره به اینکه در این دنیای تخیلی تقابل شخصیتهای اصلی سریالهای موازی همچون Arrow و Legends of Tomorrow چه چالشی را در مقابل آنها قرار میدهد گفت :
” باید بگویم که گاهی رسماً دعوا میشه، اما در نهایت هر تیم به فکر اینه که بهترین انتخاب برای شخصیت اصلیش رو انجام بده و این بستگی به این داره که کی اول طرح رو ارائه کنه و به اجرا دربیاره. اما میدونید خیلی باحاله که ما میتونیم خیلی راحت به هم دیگر بگوییم که مثلا ما این هفته میخوایم فلانی رو از شما قرض بگیریم. اما خب این کار برای همه خوشایند نیست و نویسنده ها معمولا غر غر میکنن که لزومی به اینکار نیست هاهاهاها.
ولی خب این خیلی خوبه که استودیوی ما چسبیده به استودیوی Arrow هست و ما خیلی راحت میتونیم بهشون بگوییم خب بچه ها امروز باید از این یکی در برید تو!!!.”

پست های مرتبط

فصل هشتم سریال The Vampire Diaries فصل آخر آن خواهد بود

فصل هشتم سریال The Vampire Diaries فصل آخر آن خواهد بود

در مراسم کامیک کان امسال به طور رسمی همین الآن اعلام شد که فصل هشتم سریال پرطرفدار شبکه CW یعنی The Vampire Diaries فصل آخر آن خواهد بود.

آپدیت: سه شخصیت Aladdin، Jafar و Jasmine به Once Upon a time می آیند!

آپدیت: سه شخصیت Aladdin، Jafar و Jasmine به Once Upon a time می آیند!

در پنل كامیك كان سریال Once Upon a time امسال اعلام شد كه Deniz Akdeniz در فصل ششم سریال در نقش Aladdin كه گفته می شود كه نجات بخش است ظاهر می شود. همچنین Oded Fehr نیز به جای Naveen Andrews در نقش جعفر بازی خواهد کرد ( پیش از این در سریال اسپین آف Once Upon a Time in wonderland نقش جعفر...

دو بازیگر مهمان فصل دهم سریال The Big Bang Theory

دو بازیگر مهمان فصل دهم سریال The Big Bang Theory

در کامیک کان امسال مشخص شد که در فصل دهم سریال The Big Bang Theory نقش مادر پنی را Katey Sagal بازی میکند. نقش برادر پنی نیز به Jack McBrayer داده شده است.