بازیگر سریال Grey’s Anatomy از اینکه طرفداران فکر میکنند سریال بدون Patrick Dempsey نمیتواند ادامه پیدا کند ناراحت شده است

بازیگر سریال Grey’s Anatomy از اینکه طرفداران فکر میکنند سریال بدون Patrick Dempsey نمیتواند ادامه پیدا کند ناراحت شده است

Ellen Pompeo بازیگر نقش مردیت در سریال Grey’s Anatomy فکر میکند این سریال نیاز به McDreamy یا همان Dr. Derek Shepherd ندارد و احساس  میکند به او اهانت شده است که طرفداران فکر میکنند سریال بدون او نمی تواند ادامه پیدا کند.

فصل 11 این سریال شبکه ABC درک شپرد را از سریال حذف کرد و باعث واکنش شدید هواداران در رسانه های اجتماعی شد. آن ها ناراحت بودند از اینکه بازیگر مورد علاقه اشان بعد از 11 سال از سریال رفته است. داستان عاشقانه بین Meredith Grey (Pompeo) و McDreamy (Patrick Dempsey) تمام شده بود اما Pompeo میگوید این بدین معنا نیست که سریال نیز تمام شده است.

او میگوید: “بیایید کمی وافع بین باشیم. این واقعاً برای عزت نفس من سخت است.”

او Dr.Grey را با Viola Davis از سریال “How to Get Away with Murder” در نقش  Annalise Keating و Kerry Washington از سریال “Scandal” در نقش  Olivia Pope مقایسه میکند که بازیگران اصلی و مرکزی سریال هایشان هستند.

“مثل این میماند که Annalise Keating سریال اش را بدنبال خود میکشد یا Olivia Pope نیز همینطور. اما یکجورایی ظاهراً مردیت گری حتماً به شخصی دیگر نیاز دارد. چرا من نمیتوانم بازیگر اصلی باشم همانند این دو؟ چرا من نمیتوانم روی آن پوستر تنها خودم باشم؟”

و خالق سریال Shonda Rhimes نیز موافق است و به زمانی اشاره میکند که شخصیت Cristina در سریال به Meredith میگوید که Derek “خورشید” نبوده است.

Rhimes میگوید: “جالب بود که فهمیدیم تماشاگران به خصوص خانم ها خیلی اصرار داشتند بر اینکه فقط یک داستان پریان وجود دارد و کسی فکر نمیکند که تعریف خوشی و سعادت ممکن است این نباشد. مردیت این را میدانست. در سریال به جایی رسیدیم که مردیت گفت ‘من میتوانم بدون تو زندگی بکنم، اما نمیخواهم’ که برای هر خانمی یک جمله ی بسیار قدرتمند است. این یعنی تو باعث خوش آیند من هستی اما مرا تکمیل نمیکنی.”

پست های مرتبط

فصل هشتم سریال The Vampire Diaries فصل آخر آن خواهد بود

فصل هشتم سریال The Vampire Diaries فصل آخر آن خواهد بود

در مراسم کامیک کان امسال به طور رسمی همین الآن اعلام شد که فصل هشتم سریال پرطرفدار شبکه CW یعنی The Vampire Diaries فصل آخر آن خواهد بود.

آپدیت: سه شخصیت Aladdin، Jafar و Jasmine به Once Upon a time می آیند!

آپدیت: سه شخصیت Aladdin، Jafar و Jasmine به Once Upon a time می آیند!

در پنل كامیك كان سریال Once Upon a time امسال اعلام شد كه Deniz Akdeniz در فصل ششم سریال در نقش Aladdin كه گفته می شود كه نجات بخش است ظاهر می شود. همچنین Oded Fehr نیز به جای Naveen Andrews در نقش جعفر بازی خواهد کرد ( پیش از این در سریال اسپین آف Once Upon a Time in wonderland نقش جعفر...

دو بازیگر مهمان فصل دهم سریال The Big Bang Theory

دو بازیگر مهمان فصل دهم سریال The Big Bang Theory

در کامیک کان امسال مشخص شد که در فصل دهم سریال The Big Bang Theory نقش مادر پنی را Katey Sagal بازی میکند. نقش برادر پنی نیز به Jack McBrayer داده شده است.

2 Comments

  1. Azi Ghazi
    Azi Ghazi September 6, 2015

    khob vaghan ham nemitone :(

  2. Mojgan Erfani
    Mojgan Erfani September 5, 2015

    منم فكر كردم تموم شده

Comments are closed.