جزییاتی درمورد فصل سوم  Fargo!

جزییاتی درمورد فصل سوم Fargo!

سازنده ی سریال موفق و محبوب Fargo یعنی Noah Hawley به تازگی جزییاتی درمورد فصل سوم این سریال اعلام کرده است.
او در این مورد گفته است که فصل سوم سریال در بهترین حالت ممکن در سال 2017 پخش خواهد شد و زودتر از آن امکان آماده کردن فصل سوم نیست!
او تاکید بسیاری دارد که حتما زمانی فیلم برداری این سریال شروع شود که نویسندگی آن به پایان رسیده است زیرا می خواهد هر کدام از این کارها به نحو احسن انجام شود به همین دلیل احتمال می دهد که فصل سوم در بهار سال 2017 روی آنتن برود.
داستان فصل سوم Fargo در سال 2010 اتفاق می افتد یعنی 4 سال پس از فصل اول ولی هیچ کدام از بازیگران فصل اول به عنوان یک بازیگر اصلی و مهم در سریال حضور نخواهند داشت.
او در ادامه گفته است: “ما و نویسنده ها تصمیم گرفتیم که به داستان سریال یک پیچیدگی خاصی اضافه کنیم که به کمک آن بتوانیم داستان فصل های مختلف را به هم و به فیلم ربط بدهیم.”
فصل اول سریال Fargo برنده ی سه جایزه ی امی و فصل دوم این سریال نامزد سه Golden Globe شده است.

پست های مرتبط

فصل هشتم سریال The Vampire Diaries فصل آخر آن خواهد بود

فصل هشتم سریال The Vampire Diaries فصل آخر آن خواهد بود

در مراسم کامیک کان امسال به طور رسمی همین الآن اعلام شد که فصل هشتم سریال پرطرفدار شبکه CW یعنی The Vampire Diaries فصل آخر آن خواهد بود.

آپدیت: سه شخصیت Aladdin، Jafar و Jasmine به Once Upon a time می آیند!

آپدیت: سه شخصیت Aladdin، Jafar و Jasmine به Once Upon a time می آیند!

در پنل كامیك كان سریال Once Upon a time امسال اعلام شد كه Deniz Akdeniz در فصل ششم سریال در نقش Aladdin كه گفته می شود كه نجات بخش است ظاهر می شود. همچنین Oded Fehr نیز به جای Naveen Andrews در نقش جعفر بازی خواهد کرد ( پیش از این در سریال اسپین آف Once Upon a Time in wonderland نقش جعفر...

دو بازیگر مهمان فصل دهم سریال The Big Bang Theory

دو بازیگر مهمان فصل دهم سریال The Big Bang Theory

در کامیک کان امسال مشخص شد که در فصل دهم سریال The Big Bang Theory نقش مادر پنی را Katey Sagal بازی میکند. نقش برادر پنی نیز به Jack McBrayer داده شده است.

1 Comment

  1. Dariush Jalali
    Dariush Jalali December 17, 2015

    دوستان علاوه بر پست تو کامنت هم گند نزنین به سریال اه

Comments are closed.