رییس HBO تقصیر مفتضح بودن فصل دوم سریال True Detective را بر گردن میگیرد

رییس HBO تقصیر مفتضح بودن فصل دوم سریال True Detective را بر گردن میگیرد

رییس برنامه ریزی شبکه HBO یعنی Michael Lombardo رسماٌ میگوید او را مسئول فصل دوم بدون زرق و برق و نه چندان دهن گیر سریال True Detective بدانیم.

او گفته است که خود او Nic Pizzolatto را در ساخت سریع فصل دوم به تعجیل انداخت که ممکن است همین موجب شد فصل دوم به خوبی فصل اول نباشد. “وقتی بهکسی میگوییم روز پخش مشخص کن به جای اینکه وقت بدهیم داستان نوشته شده جا بیافته، آماده بشه و پخته بشه یعنی شکست حورده ایم و ناموفق خواهیم بود. و من فکر میکنم در این مورد مخصوص فصل اول سریال True Detective چیزی بود که مدت ها بهش فکر کرده بود و شکل اش داده بود. من در اون موقع دیگر خیلی درگیر کار تولید شده بودم و موفقیت عظیمی از فصل اول بدست آورده بودیم و خب معلومه خیلی دوست داشتم دوباره تکرار بشه. خب میدونید همه چیزو انداختم گردن اش. که اینو در زمان خیلی کم بسازه، چیزی که بعداً ارائه اش بسیار چالش بر انگیز شد. این سریال اینطور نیست و نباید می بود. او باید از اول الهام میگرفت و خوش ساخت می ساخت. و این چیزی بود که من یاد گرفتم و دیگر تکرار نخواهم کرد.”

کلامی از سردبیر:
“حالا خودمونیم مفتضحم نبود، اما خب واقعاً آدم وقتی دو سریال Fargo مقایسه میکنه (که مقایسه بی جایی هم نیست! هر دو تقریباً با هم شروع شدند و هر دو در باره جرم و حنایت هستند) میبینه که خب واقعاً True Detective در فصل دوم نسبت به فصل اول کم آورد در حالیکه Fargo کمتر از فصل اول اش نبود حتی به عقیده بسیاری بهتر هم بود. به زودی نقد فصل دوم سریال Fargo را در سایت خواهم نوشت.”

نقد های کذشته در مورد فصل دوم سریال True Detective را میتوانید در لینک های زیر ببینید:

کسی برای شخصیتهای فصل دوم سریال True Detective دل نمیسوزاند!

جنگ شکست خورد، پیمان بسته شد…

نقد و بررسی فصل دوم سریال True Detective (قسمت آخر)

پست های مرتبط

فصل هشتم سریال The Vampire Diaries فصل آخر آن خواهد بود

فصل هشتم سریال The Vampire Diaries فصل آخر آن خواهد بود

در مراسم کامیک کان امسال به طور رسمی همین الآن اعلام شد که فصل هشتم سریال پرطرفدار شبکه CW یعنی The Vampire Diaries فصل آخر آن خواهد بود.

آپدیت: سه شخصیت Aladdin، Jafar و Jasmine به Once Upon a time می آیند!

آپدیت: سه شخصیت Aladdin، Jafar و Jasmine به Once Upon a time می آیند!

در پنل كامیك كان سریال Once Upon a time امسال اعلام شد كه Deniz Akdeniz در فصل ششم سریال در نقش Aladdin كه گفته می شود كه نجات بخش است ظاهر می شود. همچنین Oded Fehr نیز به جای Naveen Andrews در نقش جعفر بازی خواهد کرد ( پیش از این در سریال اسپین آف Once Upon a Time in wonderland نقش جعفر...

دو بازیگر مهمان فصل دهم سریال The Big Bang Theory

دو بازیگر مهمان فصل دهم سریال The Big Bang Theory

در کامیک کان امسال مشخص شد که در فصل دهم سریال The Big Bang Theory نقش مادر پنی را Katey Sagal بازی میکند. نقش برادر پنی نیز به Jack McBrayer داده شده است.

33 Comments

 1. رضا January 14, 2016

  ببخشید توی قسمت سریال ترو دی تکتیو مینوسم
  سریال هوز آو کاردز فصل چهارم کی میاد
  دلمون تنگ شد

  • NED January 14, 2016

   50 روز دیگر

 2. Sarah Tayebi
  Sarah Tayebi January 7, 2016

  فصل یکش که شاهکار بود چه از نظر بازی و چه دیالوگها و …. فقط به نظرم فصل دو دوتا برتری داشت.یک تیتراژش بود و دوم نحوه ی پایانش. چون در زندگی واقعی آدم خوبا میبازن.

 3. Farnaz Mehdizadeh
  Farnaz Mehdizadeh January 7, 2016

  فقط تا قسمت 5 تحملش کردم

Comments are closed.