چه انتظاراتی از Punisher و Elektra از فصل دوم Daredevil داشته باشیم

چه انتظاراتی از Punisher و Elektra از فصل دوم Daredevil داشته باشیم

شبکه ی Netflix دوباره به سمت دنیای Hell’s Kitchen در فصل دوم Daredevil نزدیک می شود. فصل دوم این سریال که در تاریخ 18 مارچ پخش خود را آغاز می کند، در دو اپیزود ابتدای خود روی معرفی Frank Castle (Jon Bernthal( یا همان The Punisher تمرکز می کند.
Ramirez در تور زمستانی TV Critisc Association در روز یکشنبه گفت: ما می خواستیم تا حد ممکن طبیعی به نظر برسد. به گونه ای باشد که هر بخش را در زمان خودش وارد داستان کنیم. یکی از اشتباه هایی که ممکن است در این مرحله با وجود تمام این کاراکترهای فوق العاده سر بزند این است که تمام آن ها را در یک محل بگذاریم تا نشان دهیم که چه کاراکترهای خوبی در داستان داریم و بگوییم : ببینید چه چیزهای جالبی داریم!!! ولی ما باید در این مورد بسیار محتاط عمل کنیم تا همه ی افراد حتی کسانی که نمی دانند Punisher و Elektra چه کسانی هستند در این راه با ما همراهی کنند.
او در ادامه گفت: بخش عظیمی از فصل اول سریال روی Matt متمرکز بود که تصمیم بگیرد آیا یک قهرمان باشد یا نه. نیروی فوق بشری او این است که نمی خواهد تسلیم شود. او به دنبالش می رود حالا هر اتفاقی که می خواهد بیفتد. و این بهترین برنامه برای معرفی این چنین کاراکتری است.
هم چنین در فصل دوم Elektra به عنوان یکی از دوستان سابق Charile Cox )Matt Murdock) بازی خواهد داشت.
الکترا در کاراکتر خود سرمای خاصی دارد ولی از طرفی ما می خواستیم کاراکتری بسازیم که لایه های مختلفی داشته باشد. الکترا شخص بدی نیست والبته خوب هم نیست. او فردی است که رو های بسیاری دارد و می خواهد خود واقعی اش را پیدا کند. در این فصل احتمالا در انتها خواهید فهمید که او چه کسی است. این دنیا همانند یک بازی شطرنج است برای او. چیزی که به او انگیزه می دهد درست همان چیزی است که او می خواهد. او از هرچیزی که بتواند استفاده می کند تا به هدفش برسد حتی اگر نیاز داشته باشد کسی را بکشد.
فصل دوم سریال Daredevil روز جمعه 18 مارچ آغاز می شود.

پست های مرتبط

فصل هشتم سریال The Vampire Diaries فصل آخر آن خواهد بود

فصل هشتم سریال The Vampire Diaries فصل آخر آن خواهد بود

در مراسم کامیک کان امسال به طور رسمی همین الآن اعلام شد که فصل هشتم سریال پرطرفدار شبکه CW یعنی The Vampire Diaries فصل آخر آن خواهد بود.

آپدیت: سه شخصیت Aladdin، Jafar و Jasmine به Once Upon a time می آیند!

آپدیت: سه شخصیت Aladdin، Jafar و Jasmine به Once Upon a time می آیند!

در پنل كامیك كان سریال Once Upon a time امسال اعلام شد كه Deniz Akdeniz در فصل ششم سریال در نقش Aladdin كه گفته می شود كه نجات بخش است ظاهر می شود. همچنین Oded Fehr نیز به جای Naveen Andrews در نقش جعفر بازی خواهد کرد ( پیش از این در سریال اسپین آف Once Upon a Time in wonderland نقش جعفر...

دو بازیگر مهمان فصل دهم سریال The Big Bang Theory

دو بازیگر مهمان فصل دهم سریال The Big Bang Theory

در کامیک کان امسال مشخص شد که در فصل دهم سریال The Big Bang Theory نقش مادر پنی را Katey Sagal بازی میکند. نقش برادر پنی نیز به Jack McBrayer داده شده است.