بازگشت طوفانی و دراماتیک “The Originals” بعد از استراحت نیم فصل!

بازگشت طوفانی و دراماتیک “The Originals” بعد از استراحت نیم فصل!

سریال های محبوب شبکه CW بعد از تعطیلات زمستانی خود، نیم فصل دوم را آغاز کردند.

The Originals، سریال اسپین آف The Vampire Dairies، نیز قسمت جدید خود را به روی آنتن ها فرستاد. قسمتی دراماتیک با اتفاقات بسیار.

***خطر اسپویلر***

اگر تا قسمت 10 این سریال را مشاهده نکرده اید، ادامه مطلب را مطالعه نفرمایید!

قسمت جدید بعد از تقریبا 50 روز انتظار امروز پخش شد که در آن شاهد تبدیل Cami به خون آشام، مرگ Jackson، از پیش رو برداشتن Tristan و اتفاقات دیگر بودیم.

بعد از اینکه Cami با نوشیدن خون، تبدیل اش به خون آشام را تکمیل کرد، برای اولین بار شاهد روی دیگر این شخصیت بودیم. چشم های قرمز و چهره ای آتشین با میل شدید به خون! تهیه کننده سریال، Michael Narducci، در توضیح می گوید” Cami دارای یک بخش تاریک است. چیزی که شاید باعث علاقه اش به روانشناسی، و شیفتگی اش به Klaus است. حال این بخش وجودش بروز کرده. چیزی که او به دنبالش خواهد رفت.”

این اولین بار نیست که شاهد تقلای یک شخصیت در جریان تبدیلش از انسان به خون آشام هستیم. “شخصیت آنها به شدت به یک طرف کشیده می شود، و سپس با همان شدت بر می گردد، تا اینکه جایی در این میان به تعادل برسد”. (Narducci)

آیا  Cami تبدیل به یک خونخوار دیوانه خواهدشد؟ “فکر نکنم به این زودی ها مشخص شود که او چه طور شخصیتی پیدا خواهدکرد. شاهد یک “تبدیل” طولانی خواهیم بود. ممکن است دارای شخیت اخلاقی خیلی خوبی شود، ولی حالا که قدرتمند شده، دیگر مظلوم واقع نمی شود و از خون آشام بودن لذت خواهدبرد!” (Narducci)

به هر حال، خیلی باعث آرامش خاطر نیست که بین این همه آدم، Klaus مربی خون آشامی Cami خواهدشد. “فکر می کنم اثر منفی گذاشتن روی افراد از نظر اخلاقی، در خون Klaus است. احتمال دارد این اتفاق هر دوی آنها را به سمت تاریکی ببرد، و شاید نه.” (Narducci)

اتفاق دیگر مرگ دراماتیک و همراه با شکنجه ی Jackson بود. و سوال همه این است که با مرگ او، آیا رومنس Hayley و Elijah داغ می شود یا نه. شاهد “تعدادی صحنه جذاب بین این 2 خواهیم بود. Hayley می خواهد که این دلداری رو قبول کند و همزمان می داند که اینکار اشتباه است”. (Narducci)

پس فعلا نباید هیجان زده، در انتظار اتفاق خاصی بود.

و بین تمام اتفاقاتی که افتاد، خبری از Davina نبود! به “در قسمت بعد او را خواهید دید! ما می خواستیم تصویری از طرد شدن اون ایجاد کنیم. او الان مثل یک نوجوان بی خانمان است. حالا نیز برخواهدگشت. یک بازگشت بزرگ!” (Narducci)

اتفاق دیگری که شاهد آن بودیم از سر راه برداشته شدن Tristan بود. در پایان بعد از مدت ها شاهد یک قدرت نمایی از طرف اصیل ها بودیم. هم از نظر فیزیکی، و هم از نظر هوشی! با یک برنامه حساب شده، نقشه Strix را نقش بر آب کردند، مدالیون رو بر ضد Tristan استفاده کرده و در اقیانوس غرقش کردند. موضوعی که ذهن طرفداران را مشغول کرده، غرق کردن Tristan در اقیانوس بود. با توجه به اینکه غرق شدنش نشان داده نشد. آیا بهتر نبود تریب او را یکسره کرده و کارش را تمام کنند؟ همچنین واکنش Strix و Aurora چه خواهدبود؟ باید منتظر بود Aurora که بعد از گرفتار شدن به چنگ اصیل ها، فرار کرد، چه خواهدکرد.

باید برای همه این ها، تا جمعه هفته آینده صبر کرد. . .

پست های مرتبط

فصل هشتم سریال The Vampire Diaries فصل آخر آن خواهد بود

فصل هشتم سریال The Vampire Diaries فصل آخر آن خواهد بود

در مراسم کامیک کان امسال به طور رسمی همین الآن اعلام شد که فصل هشتم سریال پرطرفدار شبکه CW یعنی The Vampire Diaries فصل آخر آن خواهد بود.

آپدیت: سه شخصیت Aladdin، Jafar و Jasmine به Once Upon a time می آیند!

آپدیت: سه شخصیت Aladdin، Jafar و Jasmine به Once Upon a time می آیند!

در پنل كامیك كان سریال Once Upon a time امسال اعلام شد كه Deniz Akdeniz در فصل ششم سریال در نقش Aladdin كه گفته می شود كه نجات بخش است ظاهر می شود. همچنین Oded Fehr نیز به جای Naveen Andrews در نقش جعفر بازی خواهد کرد ( پیش از این در سریال اسپین آف Once Upon a Time in wonderland نقش جعفر...

دو بازیگر مهمان فصل دهم سریال The Big Bang Theory

دو بازیگر مهمان فصل دهم سریال The Big Bang Theory

در کامیک کان امسال مشخص شد که در فصل دهم سریال The Big Bang Theory نقش مادر پنی را Katey Sagal بازی میکند. نقش برادر پنی نیز به Jack McBrayer داده شده است.

1 Comment

  1. Amirali January 31, 2016

    فوق العاده بود اين اپيزود!!! فكر كنم بهترين قسمتي بوده كه تاحالا ديدم تو اورجينالز و فكر مي كنم سريال در ادامه جذاب تر هم ميشه انصافا اصلا ديگه ومپيار با اصيل ها قابل مقايسه نيستند !!!!

Comments are closed.