فصل جدید “Game of Thrones” برای Sansa Stark، خوب خواهد بود!

فصل جدید “Game of Thrones” برای Sansa Stark، خوب خواهد بود!

اگر بگوییم Sansa Stark بدشانس ترین شخصیت سریال های تلویزیونی است، مبالغه نکرده ایم! اتفاقات بد و دردآور، یکی پس از دیگری. ولی ظاهرا این روند در فصل جدید عوض خواهدشد.

***خطر اسپویلر***

***این مطلب حاوی اسپویلر از 5 فصل گذشته “Game of Thrones” می باشد.

بدون شک، “Game of Thrones“، یکی از محبوب ترین سریال های حال حاضر جهان است. یک پروژه بسیار عظیم. HBO، پخش این سریال را در مارس 2010 شروع کرد، که به بلافاصله به یکی از محبوب ترین سریال ها تبدیل شد.

هر چقدر که این سریال محبوب و بزرگ است، بیشتر از آن، بی رحم و تراژدیک است! George R. R. Martin، نویسنده مجموعه کتاب های “A Song of Ice and Fire”، که سریال بر مبنای آن است، هیج ترسی از شکنجه و زجر دادن شخصیت ها، و درکنار آن، طرفداران، ندارد!

و شاید کسی که بیشتر از همه مورد آزار و اذیت قرار گرفت، کسی نبود جز یکی از محبوب ترین، و شاید مظلوم ترین شخصیت های داستان، Sansa Stark.

در فصول گذشته ی  “Game of Thrones”، شاهد اتفاقات بسیار تلخی برای او بودیم. از مرگ خویشاوندان و اقوام و دوستانش گرفته، تا ازدواج های اجباری، و شکنجه روحی!

ولی حال طرفداران این شخصیت می توانند با قوت قلب و خوشحالی، در انتظار فصل جدید باشند!

به گفته Sophie Turner، بازیگر نقش Sansa، فصل خوب و بزرگی در انتظار این شخصیت دوست داشتنی است.

او جمعه، در مراسم SAG Award، در یک مصاحبه گفت: “یک فصل خیلی خوب و بزرگ برای Sansa در راه است. احتمالا بهترین فصلش تا کنون. به خودش می آید، و احترامی که لیاقتش را دارد به دست می آورد، و این خیلی خوب است.”

در فصل پیش Sansa به Winterfell برگشت تا با Ramsay Bolton روانی ازدواج کند. در این بین نیز با Theon برخورد کرد. در حالیکه سرنوشت او در پایان فصل مشخص نشد، Sophie Turner می گوید: “طرفداران Sansa  بالاخره به آنچه که در 5 فصل گذشته آروزیش رو داشتند خواهندرسید.”

“این خیلی فوق العاده بود. مثل اینکه در 5 فصل اتفاق به اتفاق روی هم جمع می شد. بعد از این همه عذاب، او بالاخره احترامی که لیاقتش را دارد، خواهدگرفت.” (Sophie Turner)

و البته، GoT است و اتفاقات شوکه کننده اش!

“در این فصل، شاهد شوک های بسیاری خواهیم بود. خیلی زیاد. این بزرگترین فصل سریال است. تنها در مورد شخصیت ها و استوری لاین های آنها، اتفاقات زیادی خواهد بود که من را خیلی هیجان زده می کند. خیلی برای استوری لاین Theon هیجان زده هستم. خیلی خوب خواهد بود.” (Sophie Turner)

فصل جدید، 24 آپریل (5 اردیبهشت 95) به روی آنتن ها خواهد رفت.

پست های مرتبط

فصل هشتم سریال The Vampire Diaries فصل آخر آن خواهد بود

فصل هشتم سریال The Vampire Diaries فصل آخر آن خواهد بود

در مراسم کامیک کان امسال به طور رسمی همین الآن اعلام شد که فصل هشتم سریال پرطرفدار شبکه CW یعنی The Vampire Diaries فصل آخر آن خواهد بود.

آپدیت: سه شخصیت Aladdin، Jafar و Jasmine به Once Upon a time می آیند!

آپدیت: سه شخصیت Aladdin، Jafar و Jasmine به Once Upon a time می آیند!

در پنل كامیك كان سریال Once Upon a time امسال اعلام شد كه Deniz Akdeniz در فصل ششم سریال در نقش Aladdin كه گفته می شود كه نجات بخش است ظاهر می شود. همچنین Oded Fehr نیز به جای Naveen Andrews در نقش جعفر بازی خواهد کرد ( پیش از این در سریال اسپین آف Once Upon a Time in wonderland نقش جعفر...

دو بازیگر مهمان فصل دهم سریال The Big Bang Theory

دو بازیگر مهمان فصل دهم سریال The Big Bang Theory

در کامیک کان امسال مشخص شد که در فصل دهم سریال The Big Bang Theory نقش مادر پنی را Katey Sagal بازی میکند. نقش برادر پنی نیز به Jack McBrayer داده شده است.