سریال “Orange Is the New Black” برای 3 فصل دیگر تمدید شد!

سریال “Orange Is the New Black” برای 3 فصل دیگر تمدید شد!

Netflix اعلام کرد کمدی-درامای محبوب خود را که تا به حال جوایز بسیاری را از آن خود کرده است، برای 3 فصل دیگر نیز تمدید کرده است!

“Orange Is the New Black” که قرار است پخش فصل 4 خود را امسال شروع کند، برای فصل های 5، 6 و 7 نیز تمدید شده است. با این حساب، زندانیان زن ما، باید 3 سال دیگر نیز در زندان بمانند!

Jenji Kohan، خالق این سریال محبوب نیز برای 3 سال آینده قرارداد خود را تمدید کرده است. ولی معلوم نیست کدام بازیگران و برای چه مدت در سریال حضور خواهندداشت.

Kohan در بیانه ای اعلام کرد:” 3 سال دیگر! شاید به اندازه 4 سال یک دوره ریاست جمهوری نباشد! ولی همچنان کلی زمان برای انجام کارهای متفاوت و جالب است. در بعضی از فرهنگ ها، ‘داشتن زندگی متفاوت و جالب’ یک نفرین و ناسزا است، ولی من در آن فرهنگ ها زندگی نمی کنم!… به امید جالب نگه داشتن همه چیز!… ممنون Netflix! ممنون، و قابل اتون رو نداشت Lionsgate!… همچنین تشکر و تجلیل فراوان از بازیگران و نویسندگان و تهیه کنندگان و موزیسین ها و دیگر دست اندرکاران درخشان این سریال که با کمک اونها افتخار ساخت این سریال را دارم. 3 سال دیگه! 3 سال!!”

Cindy Holland، از معاونان ارشد Netflix نیز گفت: “ Kohan و تیم اش توانسته اند سریالی فوق العاده و تاثیرگذار بسازند که هم کمدی هست، و هم دراماتیک. هم ظالمانه و عصبانی کننده است، و هم خالصانه و از ته قلب. بینندگان در سراسر دنیا عاشق شخصیت های سریال شده اند، و ما بی صبرانه منتظریم که ببینیم چه داستان هایی در 3 سال آینده برای آنها پیش خواهد آمد.”

این سریال، پخش فصل 4 خود را 17 June امسال (29 خرداد 95) شروع می کند.

پست های مرتبط

فصل هشتم سریال The Vampire Diaries فصل آخر آن خواهد بود

فصل هشتم سریال The Vampire Diaries فصل آخر آن خواهد بود

در مراسم کامیک کان امسال به طور رسمی همین الآن اعلام شد که فصل هشتم سریال پرطرفدار شبکه CW یعنی The Vampire Diaries فصل آخر آن خواهد بود.

آپدیت: سه شخصیت Aladdin، Jafar و Jasmine به Once Upon a time می آیند!

آپدیت: سه شخصیت Aladdin، Jafar و Jasmine به Once Upon a time می آیند!

در پنل كامیك كان سریال Once Upon a time امسال اعلام شد كه Deniz Akdeniz در فصل ششم سریال در نقش Aladdin كه گفته می شود كه نجات بخش است ظاهر می شود. همچنین Oded Fehr نیز به جای Naveen Andrews در نقش جعفر بازی خواهد کرد ( پیش از این در سریال اسپین آف Once Upon a Time in wonderland نقش جعفر...

دو بازیگر مهمان فصل دهم سریال The Big Bang Theory

دو بازیگر مهمان فصل دهم سریال The Big Bang Theory

در کامیک کان امسال مشخص شد که در فصل دهم سریال The Big Bang Theory نقش مادر پنی را Katey Sagal بازی میکند. نقش برادر پنی نیز به Jack McBrayer داده شده است.

1 Comment

  1. hany July 18, 2016

    فصل 5 کی پخش میشه؟؟

Comments are closed.