نظر Ellen Pompeo در مورد قسمت آینده “Grey’s Anatomy” به کارگردانی Denzel Washington

نظر Ellen Pompeo در مورد قسمت آینده “Grey’s Anatomy” به کارگردانی Denzel Washington

فردا، بعد از تقریبا 3 ماه، انتظار طرفداران به پایان می رسد و “Grey’s Anatomy”، سریال محبوب شبکه ABC، از تعطیلات نیم فصل خود باز می گردد.

هر بلایی که فکرش را بکنید تا به حال سر Meredith آمده است! غرق شدن. تیراندازی در بیمارستان. سقوط هوپیما. زایمان پرمخاطره و چندین و چند اتفاق دراماتیک دیگر. ولی در قسمت جدید، او با یکی از سخت ترین چالش هایش تا کنون رو به رو خواهد شد! چند روز پیش،  Ellen Pompeo در مصاحبه ای اعلام کرده بود که Meredith در این قسمت توسط یک بیمار به شدت مورد ضرب و شتم قرار خواهد گرفت!

او در مصاحبه ای گفته است: “من بسیار مشتاقم که طرفداران قسمت 1209م را ببینند! بدون شک بهترین کاری است که تا به حال در سریال انجام داده ام.”

بازگشت دلخراش و سخت میان فصل سریال به کارگردانی بازیگر بزرگ و نامدار هالیوود، Denzel Washington خواهدبود. “به طور خلاصه بذارید بگم که من یکی از طرفدارن پر و پا قرص او هستم! مثل به واقعیت تبدیل شدن یک خواب است. کسی در سطح کلاس او تا به حال سریال ما را کارگردانی نکرده است. شخصیت و جذبه اش باعث بالا رفتن انرژی در اتاق می شود. همه بهترین عملکرد را دارند. تا به الان کسی در کلاس او در سریال نبوده است. این نکته که او در سینما، و نه تلویزیون، کار می کند و هوش و ذکاوت و نحوه داستان گویی اش، باعث می شود که طبق فرمول کار نکند و این قسمت مثل اپیزودهای دیگر نباشد. این مثل یک تجریه هنری مستقل برای او هست. برای سریال نیز بسیار تازه و خوب هست.”

تهیه کننده سریال، Shonda Rhimes، که تقریبا همه کاره سریال است(!)، نیز این قسمت را “خارق العاده و خیلی خیلی قدرتمند” می داند.

قسمت جدید “Grey’s Anatomy”، فردا جمعه، 23 بهمن پخش خواهد شد.

پست های مرتبط

فصل هشتم سریال The Vampire Diaries فصل آخر آن خواهد بود

فصل هشتم سریال The Vampire Diaries فصل آخر آن خواهد بود

در مراسم کامیک کان امسال به طور رسمی همین الآن اعلام شد که فصل هشتم سریال پرطرفدار شبکه CW یعنی The Vampire Diaries فصل آخر آن خواهد بود.

آپدیت: سه شخصیت Aladdin، Jafar و Jasmine به Once Upon a time می آیند!

آپدیت: سه شخصیت Aladdin، Jafar و Jasmine به Once Upon a time می آیند!

در پنل كامیك كان سریال Once Upon a time امسال اعلام شد كه Deniz Akdeniz در فصل ششم سریال در نقش Aladdin كه گفته می شود كه نجات بخش است ظاهر می شود. همچنین Oded Fehr نیز به جای Naveen Andrews در نقش جعفر بازی خواهد کرد ( پیش از این در سریال اسپین آف Once Upon a Time in wonderland نقش جعفر...

دو بازیگر مهمان فصل دهم سریال The Big Bang Theory

دو بازیگر مهمان فصل دهم سریال The Big Bang Theory

در کامیک کان امسال مشخص شد که در فصل دهم سریال The Big Bang Theory نقش مادر پنی را Katey Sagal بازی میکند. نقش برادر پنی نیز به Jack McBrayer داده شده است.