کنسل شدن Hannibal… درست یا اشتباه؟

کنسل شدن Hannibal… درست یا اشتباه؟

خبر تمدید نشدن سریال محبوب Hannibal احتمالا برای بسیاری از افراد کمی عجیب و غیره منتظره بود و شاید هم برخی دیگر انتظار چنین حرکتی را از طرف شبکه ی NBC داشتند.
Martha De Laurentiis سازنده ی این سریال در این مورد می گوید:
خبر تمدید نشدن سریال Hannibal برای من کمی دور از انتظار بود. من می دانم که این سریال طرفداران بسیاری داشت. سریال Hannibal در میان سریال هایی که به طور غیرقانونی دانلود می شوند در رتبه ی پنجم قرار داشت. این سریال با وجود کسب چنین رتبه ای در دانلود غیرقانونی مسلما نمی توانست کم بیننده باشد. حدود یک سوم بینندگان این سریال از طریق غیرقانونی سریال را دانلود می کردند. نیازی نیست که حتما با ماشین حساب و چرتکه بخواهیم حساب کنیم، کاملا مشخص است که بینندگان بسیار بیشتر از عدد گزارش شده هستند.
اما این دانلودهای غیرقانونی که نوعی سرقت هنری به حساب می آید باعث شد که ریتینگ سریال و تعداد بینندگان در گزارش ها به طور کاذبی پایین گزارش شود و درنهایت باعث کنسل شدن سریال شود.
او معتقد است که با وجود 2,100,000 بار دانلود شدن سریال در بهار 2013 و تداوم دانلودهای بالای این سریال، کنسل شدنش فقط به دلیل این سرقت هنری ای بود که صورت گرفته بود.
اما از طرفی برخی منتقدین اعتقاد دارند که این سرقت هنری هرچند که کار درستی نیست اما در کنسل شدن سریال تاثیری نداشته و سریال پس از فصل اول که تعداد بینندگانش به زیر دو میلیون نفر رسید افت پیدا کرد و همین افت در نهایت باعث کنسل شدن آن شد.
به نظر شما کنسل شدن سریال کار درستی بود؟

پست های مرتبط

فصل هشتم سریال The Vampire Diaries فصل آخر آن خواهد بود

فصل هشتم سریال The Vampire Diaries فصل آخر آن خواهد بود

در مراسم کامیک کان امسال به طور رسمی همین الآن اعلام شد که فصل هشتم سریال پرطرفدار شبکه CW یعنی The Vampire Diaries فصل آخر آن خواهد بود.

آپدیت: سه شخصیت Aladdin، Jafar و Jasmine به Once Upon a time می آیند!

آپدیت: سه شخصیت Aladdin، Jafar و Jasmine به Once Upon a time می آیند!

در پنل كامیك كان سریال Once Upon a time امسال اعلام شد كه Deniz Akdeniz در فصل ششم سریال در نقش Aladdin كه گفته می شود كه نجات بخش است ظاهر می شود. همچنین Oded Fehr نیز به جای Naveen Andrews در نقش جعفر بازی خواهد کرد ( پیش از این در سریال اسپین آف Once Upon a Time in wonderland نقش جعفر...

دو بازیگر مهمان فصل دهم سریال The Big Bang Theory

دو بازیگر مهمان فصل دهم سریال The Big Bang Theory

در کامیک کان امسال مشخص شد که در فصل دهم سریال The Big Bang Theory نقش مادر پنی را Katey Sagal بازی میکند. نقش برادر پنی نیز به Jack McBrayer داده شده است.

5 Comments

 1. Golsaa Bhruzi
  Golsaa Bhruzi March 21, 2016

  فصل 3افتضآح بود :-/

 2. Moji Zn
  Moji Zn March 20, 2016

  خیلی تعجب اور نبود فصل 3 خیلی کسل کننذه بود من تا اخر نگاش نکردم همون بهتر کنسل شد

 3. Vali Mahboubi
  Vali Mahboubi March 20, 2016

  etefaghan be moghe tamom shod

 4. Mohammad Modarresi
  Mohammad Modarresi March 20, 2016

  درسته که سریال خسته کننده جلو میرفت ولی جاش خیلی خالیه

 5. Ahmad Roshan
  Ahmad Roshan March 20, 2016

  سال.نومبارک

Comments are closed.