لوییس سی کی به خاطر سریال Horace & Pete میلیون ها دلار بدهی بالا آورده است

لوییس سی کی به خاطر سریال Horace & Pete میلیون ها دلار بدهی بالا آورده است

موفقیتی که Louis C.K ازسریال Horace & Pete انتظار داشت صورت نگرفت.

این کمدین معروف در برنامه رادیویی Howard Stern دیروز گفت که میلیون ها دلار بر سر فصل اول این سریال درام که بدون اطلاع رسانی خاصی در سایت خود او آغاز شد از دست داده است. فروش پایین 4 قسمت اول این سریال او را مجبور کرد تا پول بیشتری برای ساخت 6 قسمت بعدی قرض بگیرد. او گفته است که ساخت هر قسمت تقریباً یک ساعته این سریال که او جداگانه به قیمت 2-5 دلار در سایت اش به فروش میرساند، حدود پانصد هزار دلار خرج بر میدارد.

وقتی توسط Stern از او پرسیده شد که آیا دنبال کمک مالی از جاهای دیگر بودی یا خیر، او گفت: “نه من اینکارو نمیکنم.” او گفت که اتکای اش به کمپین امی و حضور های تلویزیونی اش است تا بینندگان را به وبسایت اش بکشاند. او معتقد است که تا تابستان این سریال پول ساخت اش را در خواهد آورد.

سی کی گفت که چهار قسمت اول را با استفاده از پول خود اش یعنی 2 میلیون دلار از بانک ساخته است و فکر میکرد از فروش آن ها آنقدری در میاورد که بقیه سریال را بتواند بسازد.

البته او گفت که حاضر است که در انتها این سریال را به پلتفرم دیگری برای فروش منتقل کند حالا این میتواند یا شبکه های تلویزیونی باشد یا شبکه های استریم مانند نتفلیکس و غیره.

او در ماه مارچ این سریال را برای نامزدی به عنوان سریال درام در امی ثبت نام کرد، حالا باید دید آیا واقعاً نامزد میشود یا خیر. مسلماً اگر نامزد شود خیلی به فروش بیشتر اش کمک خواهد کرد.

پست های مرتبط

فصل هشتم سریال The Vampire Diaries فصل آخر آن خواهد بود

فصل هشتم سریال The Vampire Diaries فصل آخر آن خواهد بود

در مراسم کامیک کان امسال به طور رسمی همین الآن اعلام شد که فصل هشتم سریال پرطرفدار شبکه CW یعنی The Vampire Diaries فصل آخر آن خواهد بود.

آپدیت: سه شخصیت Aladdin، Jafar و Jasmine به Once Upon a time می آیند!

آپدیت: سه شخصیت Aladdin، Jafar و Jasmine به Once Upon a time می آیند!

در پنل كامیك كان سریال Once Upon a time امسال اعلام شد كه Deniz Akdeniz در فصل ششم سریال در نقش Aladdin كه گفته می شود كه نجات بخش است ظاهر می شود. همچنین Oded Fehr نیز به جای Naveen Andrews در نقش جعفر بازی خواهد کرد ( پیش از این در سریال اسپین آف Once Upon a Time in wonderland نقش جعفر...

دو بازیگر مهمان فصل دهم سریال The Big Bang Theory

دو بازیگر مهمان فصل دهم سریال The Big Bang Theory

در کامیک کان امسال مشخص شد که در فصل دهم سریال The Big Bang Theory نقش مادر پنی را Katey Sagal بازی میکند. نقش برادر پنی نیز به Jack McBrayer داده شده است.

2 Comments

  1. Mohammad Smart
    Mohammad Smart April 13, 2016

    این سریال فوق العادست اگه یه شبکه برش میداشت خیلی خوب میشد این که خودش داره به صورت اینترنتی پخش میکنه اشتباست چون تمام قسمتاش تو تورنت پخش شده….

  2. Ario Ariayee
    Ario Ariayee April 12, 2016

    یکی‌ از ضعیف‌ترین کار‌هایی‌ هست که ازش دیدم تاحالا. فکر نکنم اصلا فروش کنه

Comments are closed.