5 سریال جدید که ممکن است پرطرفدارترین های 2016-2017 شوند…

5 سریال جدید که ممکن است پرطرفدارترین های 2016-2017 شوند…

1/5 : Designated Survivor

یک بازیگر معروف همچون کیفر ساترلند در نقش رییس جمهور امریکا در مقابل تروریست ها. خیلی ها معتقد اند این چیزیست که الآن مردم میخواهند و تعداد بیننده های خوبی خواهد داشت. (تریلر در کانال تلگرام ما)

2c172b55c0f84e7cce025a54ac6bd7f1

2/5 : Lethal Weapon

شاید دیگران همانند هواداران فیلم Lethal Weapon نیز باید منتظر این سریال باشند. یک پلیس دیوانه به همراه پلیسی کهنه کار جلوی آدم بدها را می گیرند. چی از این بهتر؟ هم کمدی دارد و هم اکشن. Clayne Crawford هم با بازی زیبایش در سریال Rectify نشان داده است که میتواند همه جا قوی ظاهر شود. (تریلر در کانال تلگرام ما)

maxresdefault (2)

3/5 : Powerless

یک سریال مخصوص Geek ها! تازه نه شبیه Big Bang Theory که هر از گاهی تیکه هایی از فیلم و سریالهای تخیلی در آن میبینیم، بلکه این سریال کلاً درباره سوپر هیرو هاست و در دنیای کامیک DC اتفاق میافتد. سریال Powerless با بازی Vanessa Hudgens داستان یک مسئول بیمه جوان را روایت میکند که تخصص اش پوشش دادن خسارات وارد شده توسط سوپر هیرو ها به مردم عادی در حین مبارزه با جرم می باشد. الآن که فیلم ها و سریال های کامیک و سوپر قهرمانی چپ و راست رکورد فروش میزنند دیگر تمام تولید کنندگان به این سو روی آورده اند و شبکه NBC این گزینه کمدی را انتخاب کرده است. (تریلر به زودی در کانال تلگرام ما)

nbc-powerless-tv-series

4/5 : Kevin Can Wait

در سمت دیگر ساخت سریالهای کمدی نوین و ساختار شکن، کمدی های دیگری در دست ساخت هستند که همان راه قدیمی، تکراری و راحت سیت کام را پیش گرفته اند. اما این بد نیست، اینطور کمدی ها پولساز هستند و CBS جزو بهترین شبکه ها در ساخت این نوع کمدی هاست. چه خوشتان بیاید چه نیاید Kevin James با سریال قبلی اش King of Queens بسیار موفق بود و در صدر کمدی های CBS قرار داشت و دلیلی ندارد که این سریال جدید اش نیز اینطور نباشد از آنجایی که خیلی با سریال قبلی تفاوتی ندارد. به هر حال ما نگفتیم که همه این سریالها خوب هستند گفتیم پرطرفدار خواهند بود. (تریلر در کانال تلگرام ما)

UFKEVINJAMES_PRES_CLEARED_2WEEKS_C430_HR01_ProRes422_P_843229_640x360

5/5 : Midnight, Texas

بله یک سریال خون آشامی دیگر است، اما از Charlaine Harris خالق True Blood است و حال و هوای همان داستان را دارد اما در تگزاس اتفاق میافتد. تریلری که از آن منتشر شده است در بین تریلر های دیگری که در این ماه دیدیم بهترین بود. شاید این پایانی بر بدبیاری های شبکه NBC از نظر سریال درام باشد که بعد از Hreoes تا به حال هیچ سریال پرطرفدار خاصی نداشته است. (تریلر به زودی در کانال تلگرام ما)

midnight_texas_1_1-h_2016

پست های مرتبط

فصل هشتم سریال The Vampire Diaries فصل آخر آن خواهد بود

فصل هشتم سریال The Vampire Diaries فصل آخر آن خواهد بود

در مراسم کامیک کان امسال به طور رسمی همین الآن اعلام شد که فصل هشتم سریال پرطرفدار شبکه CW یعنی The Vampire Diaries فصل آخر آن خواهد بود.

آپدیت: سه شخصیت Aladdin، Jafar و Jasmine به Once Upon a time می آیند!

آپدیت: سه شخصیت Aladdin، Jafar و Jasmine به Once Upon a time می آیند!

در پنل كامیك كان سریال Once Upon a time امسال اعلام شد كه Deniz Akdeniz در فصل ششم سریال در نقش Aladdin كه گفته می شود كه نجات بخش است ظاهر می شود. همچنین Oded Fehr نیز به جای Naveen Andrews در نقش جعفر بازی خواهد کرد ( پیش از این در سریال اسپین آف Once Upon a Time in wonderland نقش جعفر...

دو بازیگر مهمان فصل دهم سریال The Big Bang Theory

دو بازیگر مهمان فصل دهم سریال The Big Bang Theory

در کامیک کان امسال مشخص شد که در فصل دهم سریال The Big Bang Theory نقش مادر پنی را Katey Sagal بازی میکند. نقش برادر پنی نیز به Jack McBrayer داده شده است.

3 Comments

 1. Samaneh Sadhezari
  Samaneh Sadhezari June 11, 2016

  من هر سریالی نگاه میکنمزیر نویسش دیگه نمیاد.امپایر خیلی خوب بود ولی دیگه زیرنویسش نمیاد.کینگدام و لب خوانی هم همین طور.

 2. Mohammad Ali Ghorbani
  Mohammad Ali Ghorbani June 10, 2016

  حاجی توهم زدی این سریالا هیچ کدوم به گیم او ترونز و واکینگ دد نمیرسن!

  • Nemesis June 26, 2016

   داداش تیتر رو بهتر بخون،نوشته 5 سریال جدید
   چرا سریال Preacher توشون نیست !! اینم خیلی سریال باحالیه از یه شبکه باحال

Comments are closed.