نامزدهای امی 2016

نامزدهای امی 2016

بهترین بازیگر نقش اول مرد درام:

Kyle Chandler, “Bloodline”
Rami Malek, “Mr. Robot”
Bob Odenkirk, “Better Call Saul”
Matthew Rhys, “The Americans”
Liev Schreiber, “Ray Donovan”
Kevin Spacey, “House of Cards”

بهترین بازیگر نقش اول زن درام:

Claire Danes, “Homeland”
Viola Davis, “How to Get Away With Murder”
Taraji P. Henson, “Empire”
Tatiana Maslany, “Orphan Black”
Keri Russell, “The Americans”
Robin Wright, “House of Cards”

بهترین بازیگر نقش اول مرد سریال کوتاه:

Bryan Cranston, “All the Way”
Benedict Cumberbatch, “Sherlock: The Abominable Bride”
Idris Elba, “Luther”
Cuba Gooding Jr., “The People vs. O.J. Simpson”
Tom Hiddleston, “The Night Manager”
Courtney B. Vance, “The People vs. O.J. Simpson”

بهترین بازیگر نقش اول زن سریال کوتاه:

Kirsten Dunst, “Fargo”
Felicity Huffman, “American Crime”
Audra McDonald, “Lady Day at Emerson’s Bar & Grille”
Sarah Paulson, “The People v. O.J. Simpson”
Lili Taylor, “American Crime”Kerry Washington, “Conformation”

بهترین بازیگر نقش اول مرد کمدی:

Anthony Anderson, “black-ish”
Aziz Ansari, “Master of None”
Will Forte, “Last man on Earth
William H. Macy, “Shameless”Will Forte, “Last Man on Earth”
Thomas Middleditch, “Silicon Valley”
Jeffrey Tambor, Transparent

بهترین بازیگر نقش اول زن کمدی:

Julia Louis-Dreyfus, “Veep”
Ellie Kemper, “The Unbreakable Kimmy Schmidt”
Tracee Ellis Ross, “black-ish”
Laurie Metcalf, “Getting On”
Amy Schumer, “Inside Amy Schumer”
Lily Tomlin,  “Grace and Frankie”

بهترین سریال کمدی:

“black-ish”
“Master of None”
“Modern Family”
“Silicon Valley”
“Transparent”
“Unbreakable Kimmy Schmidt”
“Veep”

بهترین سریال درام:

“The Americans”
”Better Call Saul”
”Downton Abbey”
”Game of Thrones”
”Homeland”
”House of Cards”
”Mr. Robot”

بهترین سریال کوتاه:

“American Crime”
“Fargo”
“The Night Manager”
“The People v. O.J. Simpson: American Crime Story”
“Roots”

فیلم تلویزیونی:

“All the Way”
“Confirmation”
“Luther”
“Sherlock: The Abominable Bride”
“A Very Murray Christmas”

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد سریال کمدی:

Louie Anderson, “Baskets”
Andre Braugher, “Brooklyn Nine-Nine”
Keegan-Michael Key, “Key & Peele”
Ty Burrell, “Modern Family”
Tituss Burgess, “Unbreakable Kimmy Schmidt”
Tony Hale, “Veep”
Matt Walsh, “Veep”

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد سریال درام:

Jonathan Banks, “Better Call Saul”
Peter Dinklage, “Game of Thrones”
Ben Mendelsohn, “Bloodline”
Kit Harington, “Game Of Thrones”
Michael Kelly, “House Of Cards”
Jon Voight , “Ray Donovan”

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد سریال کوتاه یا فیلم تلویزیونی:

Jesse Plemons, “Fargo”
Bokeem Woodbine, “Fargo”
Hugh Laurie, “The Night Manager”
Sterling K. Brown, “The People v. O.J. Simpson: American Crime Story”
David Schwimmer, “The People v. O.J. Simpson: American Crime Story”
John Travolta, “The People v. O.J. Simpson: American Crime Story”

بهترین بازیگر نقش مکمل زن سریال کمدی:

Niecy Nash, “Getting On”
Allison Janney, “Mom”
Kate McKinnon , “Saturday Night Live”
Judith Light, “Transparent “
Gaby Hoffmann, “Transparent”
Anna Chlumsky, “Veep”

بهترین بازیگر نقش مکمل زن سریال درام:

Maura Tierney, “The Affair”
Maggie Smith, “Downton Abbey”
Lena Headey, “Game Of Thrones”
Emilia Clarke, “Game Of Thrones”
Maisie Williams, “Game Of Thrones”
Constance Zimmer, “UnREAL”

بهترین بازیگر نقش مکمل زن سریال کوتاه یا فیلم تلویزیونی:

Melissa Leo, “All The Way”
Regina King, “American Crime”
Sarah Paulson, “American Horror Story: Hotel”
Kathy Bates, “American Horror Story: Hotel”
Jean Smart, “Fargo”
Olivia Colman, “The Night Manager”

بهترین بازیگر مرد مهمان سریال کمدی:

Bob Newhart, “The Big Bang Theory”
Tracy Morgan, “Saturday Night Live”
Larry David, “Saturday Night Live”
Bradley Whitford, “Transparent”
Martin Mull, “Veep”
Peter MacNicol, “Veep”

بهترین بازیگر مرد مهمان سریال درام:

Max von Sydow, “Game Of Thrones”
Michael J. Fox, “The Good Wife”
Reg E. Cathey, “House Of Cards”
Mahershala Ali , “House Of Cards”
Paul Sparks , “House Of Cards”
Hank Azaria, “Ray Donovan”

بهترین بازیگر زن مهمان سریال کمدی:

Laurie Metcalf, “The Big Bang Theory”
Christine Baranski, “The Big Bang Theory”
Tina Fey & Amy Poehler, “Saturday Night Live”
Melissa McCarthy, “Saturday Night Live”
Amy Schumer, “Saturday Night Live”
Melora Hardin, “Transparent “

بهترین بازیگر زن مهمان سریال درام:

Margo Martindale, “The Americans”
Carrie Preston, “The Good Wife”
Laurie Metcalf, “Horace And Pete”
Ellen Burstyn, “House Of Cards”
Molly Parker, “House Of Cards”
Allison Janney, “Masters Of Sex”

بهترین بازیگر مرد در سریال کوتاه کمدی یا درام:

Rob Corddry, “Childrens Hospital”
Rob Huebel, “Childrens Hospital”
Lou Diamond Phillips, “The Crossroads Of History“
Oscar Nuñez, “The Crossroads Of History“
Jack McBrayer as Ollie, “Your Pretty Face Is Going To Hell”

بهترین بازیگر زن در سریال کوتاه کمدی یا درام:

Patrika Darbo, “Acting Dead”
Erinn Hayes, “Childrens Hospital “
Janet Varney, “Everyone’s Crazy But Us”
Michelle Ang, “Fear The Walking Dead: Flight 462”
Tracie Thoms, “Send Me: an original web series”

بهترین صداپیشه:

Seth MacFarlane, “Family Guy”
Trey Parker, “South Park”
Matt Stone, “South Park “
Keegan-Michael Key, “SuperMansion”
Chris Pine, “SuperMansion”

بهترین برنامه انیمیشن:

Archer
Bob’s Burgers
Phineas and Ferb Last Day of Summer
The Simpsons
South Park

بهترین برنامه انیمیشن کوتاه:

Adventure Time
The Powerpuff Girls
Robot Chicken
SpongeBob SquarePants
Steven Universe

بهترین طراحی تولید برای یک برنامه یا فانتزی روایت معاصر (یک ساعت یا بیشتر):

American Horror Story: Hotel
Game Of Thrones
House Of Cards
The Man In The High Castle
Penny Dreadful

بهترین طراحی تولید برای یک برنامه دوره روایت (یک ساعت یا بیشتر):

Downton Abbey
Fargo
The Knick
Masters Of Sex
Outlander

بهترین طراحی تولید برای یک برنامه روایت (نیم ساعت یا کمتر):

The Big Bang Theory
The Muppets
Silicon Valley
Transparent
Veep

بهترین طراحی تولید برای انواع، غیرداستانی، واقعی یا سری مسابقات واقع گرایانه:

Drunk History
Key & Peele
Portlandia
Saturday Night Live
The Voice

بهترین راوی:

Adrien Brody, “Breakthrough”
Keith David, “Jackie Robinson”
Anthony Mendez, “Jane The Virgin”
David Attenborough, “Life Story”
Laurence Fishburne, “Roots”

بهترین میزبان برای یک برنامه واقع گرایانه یا مسابقه:

Ryan Seacrest, “American Idol”
Tom Bergeron, “Dancing With The Stars”
Jane Lynch, “Hollywood Game Night”
Steve Harvey, “Little Big Shots starring Steve Harvey”
Heidi Klum, Tim Gunn, “Project Runway”
RuPaul, “RuPaul’s Drag Race”

بهترین طراحی تولید برای انواع، غیرداستانی، رویداد یا ویژه برنامه جایزه دهی:

Grease: Live
He Named Me Malala
Lemonade
The Oscars
The Wiz Live!

بهترین انتخاب بازیگر برای سریال کمدی:

Modern Family
Silicon Valley
Transparent
Unbreakable Kimmy Schmidt
Veep

بهترین انتخاب بازیگر برای سریال درام:

Downton Abbey
Game Of Thrones
House Of Cards
Mr. Robot
Orange Is The New Black

بهترین انتخاب بازیگر برای سریال کوتاه، فیلم یا ویژه برنامه:

Fargo
Grease: Live
The Night Manager
The People v. O.J. Simpson: American Crime Story
Roots

بهترین برنامه رقص و باله:
America’s Best Dance Crew – Routines: Runaway Baby/Take U There/Summer Thing
Crazy Ex-Girlfriend – Routines: I’m So Good at Yoga/A Boy Band Made Up of Four Joshes/SettleFor Me
Dancing With The Stars – Routines: Footprints In The Sand/Grace Kelly/Cry Little Sister
So You Think You Can Dance – Routine: Dibidy Dop
So You Think You Can Dance – Routines: Beautiful Friends/November/Gimme All Your Love

بهترین فیلمبرداری برای سریال چند دوربین:

The Big Bang Theory
Mom
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
The Soul Man

بهترین فیلمبرداری برای سریال تک دوربین:

Bates Motel
Downton Abbey
Game Of Thrones
Gotham
Homeland
House Of Cards
The Man In The High Castle

بهترین فیلمبرداری برای سریال کوتاه یا فیلم تلویزیونی:

Fargo
Luther
The People v. O.J. Simpson: American Crime Story
Sherlock: The Abominable Bride

بهترین فیلمبرداری برای برنامه غیر تخیلی:

Anthony Bourdain: Parts Unknown
Cartel Land
He Named Me Malala
Mapplethorpe: Look At The Picture
What Happened, Miss Simone?

بهترین فیلمبرداری برای برنامه واقع گرایانه:

The Amazing Race
Deadliest Catch
Intervention
Life Below Zero
Project Runway
Survivor

بهترین تبلیغ تجاری:

Dear Peyton – Gatorade
Love Has No Labels – Ad Council
Marilyn – Snickers
Paper – Honda
Year In Search 2015 – Google

Outstanding Costumes For A Period/Fantasy Series, Limited Series Or Movie
“Downton Abbey”
“Game Of Thrones”
“Outlander”
“The People v. O.J. Simpson: American Crime Story”
“Roots “

Outstanding Costumes For A Contemporary Series, Limited Series Or Movie
“American Horror Story: Hotel”
“Empire”
“The Good Wife”
“Grace And Frankie”
“Transparent”

Outstanding Costumes For A Variety, Nonfiction Or Reality Program
“Dancing With The Stars”
“Grease: Live”
“RuPaul’s Drag Race”
“Saturday Night Live”
The Wiz Live!”

بهترین کارگردانی سریال کمدی:

Aziz Ansari, “Master Of None”
Alec Berg, “Silicon Valley”
Mike Judge, “Silicon Valley”
Jill Soloway, “Transparent “
Dave Mandel, “Veep”
Chris Addison, “Veep”
Dale Stern, “Veep”

بهترین کارگردانی سریال درام:

Michael Engler, “Downton Abbey”
Miguel Sapochnik, “Game Of Thrones”
Jack Bender, “Game Of Thrones”
Lesli Linka Glatter, “Homeland”
Steven Soderbergh, “The Knick”
David Hollander, “Ray Donovan”

بهترین کارگردانی سریال کوتاه، فیلم یا ویژه برنامه درام:

Jay Roach, “All The Way”
Noah Hawley, “Fargo”
Susanne Bier, “The Night Manager”
Ryan Murphy, “The People v. O.J. Simpson: American Crime Story”
Anthony Hemingway, “The People v. O.J. Simpson: American Crime Story”
John Singleton, “The People v. O.J. Simpson: American Crime Story”

بهترین کارگردانی متفرفه:

Ryan McFaul, “Inside Amy Schumer”
Paul Pennolino, “Last Week Tonight With John Oliver”
Tim Mancinelli, “The Late Late Show With James Corden”
Don Roy King, “Saturday Night Live”
Dave Diomedi, “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”

بهترین کارگردانی ویژه برنامه متفرفه:

Beth McCarthy-Miller,  “Adele Live In New York City”
Chris Rock, “Amy Schumer: Live At The Apollo”
Louis J. Horvitz, “58th Grammy Awards”
Thomas Kail, Alex Rudzinski, “Grease: Live”
Glenn Weiss, “The Kennedy Center Honors”
Kahlil Joseph, Beyoncé Knowles Carter, “Lemonade”

بهترین کارگردانی برای یک برنامه غیر تخیلی:

Matthew Heineman, “Cartel Land”
David Gelb, “Chef’s Table”
Davis Guggenheim, “He Named Me Malala”
Laura Ricciardi, Moira Demos, “Making A Murderer “
Liz Garbus, “What Happened, Miss Simone?”

Outstanding Single-Camera Picture Editing For A Drama Series
Kelley Dixon, Chris McCaleb, “Better Call Saul”
Kelley Dixon, “Better Call Saul”
Tim Porter, ”Game Of Thrones”
Katie Weiland, “Game Of Thrones”
Leo Trombetta, “Narcos”

Outstanding Single-Camera Picture Editing For A Comedy Series
Kabir Akhtar, “Crazy Ex-Girlfriend”
Tim Roche, “Silicon Valley”
Brian Merken, “Silicon Valley”
Steven Rasch, “Veep”
Shawn Paper, “Veep”

Outstanding Multi-Camera Picture Editing For A Comedy Series
Peter Chakos, “The Big Bang Theory”
Gina Sansom, “Horace And Pete”
Kris Trexler, “Last Man Standing”
Stephen Prime, “Mike & Molly”
Ben Bosse, “Mom”
Darryl Bates, “2 Broke Girls”

Outstanding Single-Camera Picture Editing For A Limited Series Or Movie
Curtis Thurber, Skip Macdonald, “Fargo “
Skip Macdonald, “Fargo “
Adam Penn, “The People v. O.J. Simpson: American Crime Story”
C. Chi-Yoon Chung, “The People v. O.J. Simpson: American Crime Story”
Stewart Schill, “The People v. O.J. Simpson: American Crime Story”

Outstanding Picture Editing For Variety Programming
“CONAN In Korea”
“Drunk History”
“Key & Peele”
”Last Week Tonight With John Oliver”
“Lemonade”

Outstanding Picture Editing For A Nonfiction Program
“Cartel Land”
“He Named Me Malala”
“Making A Murderer”
“Vice”
What Happened, Miss Simone?”

Outstanding Picture Editing For A Structured Or Competition Reality Program
“The Amazing Race”
“Shark Tank”
“Survivor”
“The Voice”
“Who Do You Think You Are? ”

Outstanding Picture Editing For An Unstructured Reality Program
“Born This Way” (“Don’t Limit Me”)
“Born This Way” (“Up Syndrome”)
“Deadliest Catch”
“Naked And Afraid XL”
“Project Greenlight”

Outstanding Hairstyling For A Single-Camera Series
“Downton Abbey”
“Game Of Thrones”
“The Knick”
“Masters Of Sex”
“Penny Dreadful”

Outstanding Hairstyling For A Multi-Camera Series Or Special
“Dancing With The Stars”
“Grease: Live”
“Key & Peele”
“Saturday Night Live”
“The Wiz Live!”

Outstanding Hairstyling For A Limited Series Or Movie
“All The Way”
“American Horror Story: Hotel”
“Fargo”
“The People v. O.J. Simpson: American Crime Story”
“Roots”

Outstanding Interactive Program
“Conan”
“Game Of Thrones Main Titles 360 Experience”
“The Late Late Show With James Corden”
“Saturday Night Live Interactive Experience”
“Talking Dead Interactive Experience”

Outstanding Lighting Design/Lighting Direction For A Variety Series
“American Idol”
“Dancing With The Stars”
“Saturday Night Live”
“So You Think You Can Dance”
“The Voice”

Outstanding Lighting Design/Lighting Direction For A Variety Special
“Adele Live In New York City”
“Grease: Live”
“The Oscars”
“Super Bowl 50 Halftime Show”
“The Wiz Live!”

Outstanding Main Title Design
“The Man In The High Castle”
“Marvel’s Jessica Jones”
“Narcos”
“The Night Manager”
“Vinyl”

Outstanding Makeup For A Single-Camera Series (Non-Prosthetic)
“Game Of Thrones”
“The Knick”
“Penny Dreadful”
“Vikings”
“Vinyl”

Outstanding Makeup For A Multi-Camera Series Or Special (Non-Prosthetic)
“Dancing With The Stars”
“Grease: Live”
“Key & Peele”
“Saturday Night Live”
“The Wiz Live!”

Outstanding Sound Editing For A Series
“Black Sails”
“Game Of Thrones”
“Gotham”
“Marvel’s Daredevil”
“Vikings”

Outstanding Sound Editing For A Limited Series, Movie Or Special
“American Horror Story: Hotel”
“Fargo”
“The Night Manager”
“Roots”
“Sherlock: The Abominable Bride”

Outstanding Sound Editing For A Nonfiction Program (Single Or Multi-Camera)
“Anthony Bourdain: Parts Unknown”
“Cartel Land”
“He Named Me Malala”
“Making A Murderer”
“What Happened, Miss Simone?”

Outstanding Sound Mixing For A Comedy Or Drama Series (One Hour)
“Better Call Saul”
“Downton Abbey”
“Game Of Thrones”
“House Of Cards”
“Mr. Robot “
“Ray Donovan”

Outstanding Sound Mixing For A Limited Series Or Movie
“Fargo”
“The Night Manager”
“The People v. O.J. Simpson: American Crime Story”
“Sherlock: The Abominable Bride”
“True Detective”

Outstanding Sound Mixing For A Comedy Or Drama Series (Half-Hour) And Animation
“Modern Family”
“Mozart In The Jungle”
“Silicon Valley”
“The Simpsons”
“Veep”

Outstanding Sound Mixing For A Variety Series Or Special
“Danny Elfman’s Music From The Films Of Tim Burton (Live From Lincoln Center)”
“Grease: Live”
“Last Week Tonight With John Oliver”
“The Oscars”
“The Voice”

Outstanding Makeup For A Limited Series Or Movie (Non-Prosthetic)
”All The Way”
“American Horror Story: Hotel”
“Fargo”
“The People v. O.J. Simpson: American Crime Story”
“Roots”

Outstanding Prosthetic Makeup For A Series, Limited Series, Movie Or Special
”All The Way”
“American Horror Story: Hotel”
“Game Of Thrones”
“Penny Dreadful”
“The Walking Dead”

Outstanding Music Composition For A Series (Original Dramatic Score)
”Bates Motel”
”Chef’s Table”
”Limitless”
”Minority Report”
”Mr. Robot”
“Penny Dreadful”

Outstanding Music Composition For A Limited Series, Movie Or Special (Original Dramatic Score)
All The Way”
”Descendants”
”Fargo”
”Jesse Stone: Lost In Paradise”
”The Night Manager”
”War & Peace”

Outstanding Music Direction
“Danny Elfman’s Music From The Films Of Tim Burton (Live From Lincoln Center)”
“Jazz At The White House”
“Sinatra: Voice For A Century (Live From Lincoln Center)”
“Smithsonian Salutes Ray Charles: In Performance At The White House”
“A Very Murray Christmas”

Outstanding Original Music And Lyrics
“Crazy Ex-Girlfriend” / Song Title: Settle For Me
“Empire” / Song Title: Good People
“Galavant” / Song Title: A New Season
“Garfunkel and Oates: Trying To Be Special” • Song Title: Frozen Lullaby
“The Hunting Ground” • Song Title: ‘Til It Happens To You

Outstanding Original Main Title Theme Music
Crazy Ex-Girlfriend”
“Marvel’s Jessica Jones”
“Narcos”
“The Night Manager”
“Sense8”
“The Whispers”

Outstanding Variety Talk Series
“Comedians In Cars Getting Coffee“
“Jimmy Kimmel Live“
“Last Week Tonight With John Oliver“
“The Late Late Show With James Corden“
“Real Time With Bill Maher“
“The Tonight Show Starring Jimmy Fallon“

Outstanding Variety Sketch Series
“Documentary Now!“
“Drunk History“
“Inside Amy Schumer “
“Key & Peele“
“Portlandia“
“Saturday Night Live“

Outstanding Variety Special
“Adele Live In New York City“
“Amy Schumer: Live At The Apollo“
“The Kennedy Center Honors“
“The Late Late Show Carpool Karaoke Prime Time Special“
“Lemonade“

Outstanding Special Class Program
“The 73rd Annual Golden Globe Awards”
“Grease: Live”
“The Oscars”
“Super Bowl 50 Halftime Show”
“69th Annual Tony Awards”

Outstanding Short Form Comedy Or Drama Series
“Childrens Hospital“
“Fear The Walking Dead: Flight 462“
“Hack Into Broad City“
“Her Story“
“UnREAL The Auditions“
“Epic Rap Battles Of History“
“Gay Of Thrones“
“Honest Trailers“
“Making A Scene With James Franco“
“Park Bench With Steve Buscemi“

Outstanding Short Form Nonfiction Or Reality Series
“Inside Look: The People v. O.J. Simpson: American Crime Story“
“Jay Leno’s Garage“
“National Endowment For The Arts: United States Of Arts“
“Roots: A New Vision“
“A Year In Space“

Outstanding Children’s Program
“Dog With A Blog“
“Girl Meets World“
“It’s Your 50th Christmas, Charlie Brown!“
“Nick News With Linda Ellerbee: Hello, I Must Be Going! 25 Years Of Nick News With Linda Ellerbee“
“School Of Rock“

Outstanding Documentary Or Nonfiction Special
“Becoming Mike Nichols“
“Everything Is Copy“
“Listen To Me Marlon“
“Mapplethorpe: Look At The Pictures“
“What Happened, Miss Simone?“

Outstanding Documentary Or Nonfiction Series
“American Masters“
“Chef’s Table“
“Making A Murderer“
“The Seventies“
“Woman With Gloria Steinem“

Outstanding Informational Series Or Special
“Anthony Bourdain: Parts Unknown”
“Inside The Actors Studio”
“Star Talk With Neil deGrasse Tyson”
“The Story Of God With Morgan Freeman”
“Vice”

Exceptional Merit In Documentary Filmmaking
“The Black Panthers: Vanguard of the Revolution”
“Cartel Land”
“Jim: The James Foley Story”
“Racing Extinction”
“Winter On Fire: Ukraine’s Fight For Freedom”

Outstanding Structured Reality Program
“Antiques Roadshow”
“Lip Sync Battle”
“MythBusters”
“Shark Tank”
“Undercover Boss”

Outstanding Unstructured Reality Program
“Born This Way”
“Deadliest Catch”
“Gaycation With Ellen Page”
“Intervention”
“Project Greenlight”
“United Shades Of America”

Outstanding Reality-Competition Program
“The Amazing Race”
“American Ninja Warrior”
“Dancing With The Stars”
“Project Runway”
“Top Chef”
“The Voice”

Outstanding Sound Mixing For A Nonfiction Program (Single or Multi-Camera)
“Anthony Bourdain: Parts Unknown“
“Deadliest Catch“
“Making A Murderer“
“Vice“
“What Happened, Miss Simone?“

Outstanding Special Visual Effects
“Black Sails“
“Game Of Thrones“
“The Man In The High Castle“
“Penny Dreadful“
“Vikings”

Outstanding Special Visual Effects In A Supporting Role
“Better Call Saul“
“11.22.63“
“Hannibal“
“Sherlock: The Abominable Bride (Masterpiece)“
“The Walking Dead“

Outstanding Stunt Coordination For A Comedy Series Or Variety Program
“Angie Tribeca“
“Brooklyn Nine-Nine“
“K.C. Undercover“
“Saturday Night Live“
“Shameless“

Outstanding Stunt Coordination For A Drama Series, Limited Series Or Movie
“The Blacklist“
“Game Of Thrones“
“Gotham“
“Marvel’s Daredevil“
“Rush Hour“

Outstanding Technical Direction, Camerawork, Video Control For A Series
“The Big Bang Theory“
“Dancing With The Stars“
“Jimmy Kimmel Live“
“Last Week Tonight With John Oliver“
“Saturday Night Live“
“The Voice“

Outstanding Technical Direction, Camerawork, Video Control For A Limited Series, Movie Or Special
“Adele Live In New York City“
“Grease: Live“
“The Oscars“
“69th Annual Tony Awards“
“The Wiz Live!“

بهترین نویسندگی برای سریال کمدی:

Rob Delaney, Sharon Horgan, “Catastrophe“
Aziz Ansari, Alan Yang, “Master Of None”
Dan O’Keefe, “Silicon Valley”
Alec Berg, “Silicon Valley”
David Mandel, “Veep”
Alex Gregory, Peter Huyck, “Veep “

بهترین نویسندگی برای سریال درام:

Joel Fields, Joe Weisberg, “The Americans“
Julian Fellowes, “Downton Abbey“
David Benioff, D.B. Weiss, “Game Of Thrones“
Robert King, Michelle King, “The Good Wife“
Sam Esmail, “Mr. Robot“
Marti Noxon, Sarah Gertrude Shapiro, “UnREAL“

بهترین نویسندگی برای سریال کوتاه، فیلم یا ویژه برنامه درام:

Bob DeLaurentis, “Fargo“
Noah Hawley, “Fargo“
David Farr, “The Night Manager“
Scott Alexander, Larry Karaszewski, “The People v. O.J. Simpson: American Crime Story“
D.V. DeVincentis, “The People v. O.J. Simpson: American Crime Story“
Joe Robert Cole, “The People v. O.J. Simpson: American Crime Story“

بهترین نویسندگی برای یک سریال متفرقه:

“Full Frontal With Samantha Bee“
“Inside Amy Schumer“
“Key & Peele“
“Last Week Tonight With John Oliver“
“Portlandia“
“Saturday Night Live“

بهترین نویسندگی برای یک ویژه برنامه متفرقه:

“Amy Schumer: Live At The Apollo“
“John Mulaney: The Comeback Kid“
“Patton Oswalt: Talking For Clapping“
“Tig Notaro: Boyish Girl Interrupted“
“Triumph’s Election Special 2016“

بهترین نویسندگی برای یک برنامه غیر تخیلی:

“Anthony Bourdain: Parts Unknown“
“Everything Is Copy – Nora Ephron: Scripted & Unscripted“
“Jackie Robinson“
“Making A Murderer“
“Walt Disney (American Experience)“

 

پست های مرتبط

فصل هشتم سریال The Vampire Diaries فصل آخر آن خواهد بود

فصل هشتم سریال The Vampire Diaries فصل آخر آن خواهد بود

در مراسم کامیک کان امسال به طور رسمی همین الآن اعلام شد که فصل هشتم سریال پرطرفدار شبکه CW یعنی The Vampire Diaries فصل آخر آن خواهد بود.

آپدیت: سه شخصیت Aladdin، Jafar و Jasmine به Once Upon a time می آیند!

آپدیت: سه شخصیت Aladdin، Jafar و Jasmine به Once Upon a time می آیند!

در پنل كامیك كان سریال Once Upon a time امسال اعلام شد كه Deniz Akdeniz در فصل ششم سریال در نقش Aladdin كه گفته می شود كه نجات بخش است ظاهر می شود. همچنین Oded Fehr نیز به جای Naveen Andrews در نقش جعفر بازی خواهد کرد ( پیش از این در سریال اسپین آف Once Upon a Time in wonderland نقش جعفر...

دو بازیگر مهمان فصل دهم سریال The Big Bang Theory

دو بازیگر مهمان فصل دهم سریال The Big Bang Theory

در کامیک کان امسال مشخص شد که در فصل دهم سریال The Big Bang Theory نقش مادر پنی را Katey Sagal بازی میکند. نقش برادر پنی نیز به Jack McBrayer داده شده است.